Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Dowiedz się, gdzie zamówić wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt używany przez operatorów telewizji kablowych. Zostało ono zaprojektowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują zazwyczaj w przedziale 30 Hz – 6 MHz. Świetnie redukują różne nieprawidłowości wywołane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają odbieranie treści zwrotnych. Przeważnie umieszczone są w budynkach, w których mieszkają klienci. Urządzenia tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest bardzo dobrej jakości, a konfiguracja wzmacniacza prosta. Urządzenia te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Używa się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano również specjalistyczną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Niektóre z nich wyposażono w specjalistyczny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i gwarantują abonentom znakomitą moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromną zaletą jest również niski poziom mocy do <5,5W.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]