producent silników elektrycznych prądu stałego, ultra robotics

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory i przekładnie od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się dużą solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji sprzętu medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]