Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Tu dowiesz się jak skorzystać z usług polskiego psychologa Birmingham.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit fala emigracji wyhamowała, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza szereg utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Pobyt na emigracji i związane z tym odseparowanie od bliskich, a także praca w obcym kraju, mogą rodzić wiele problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania te niezwykle trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie sesji zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339