Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Jeśli potrzebujesz etykiet weselnych, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od wieków i od samego jej początku jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na ślub, imieniny bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny upominek od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, imionach nowożeńców czy wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych odcieniach oraz wzorach, toteż bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Dekoruj własne trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeśli przetwarzasz własne nalewki, soki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać używając różnobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]