Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Więcej o baniaku na wino na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]