Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Zobacz Renault części na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]