Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Dowiedz się więcej o sztucznych rzęsach.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. Współcześnie nawet te, których los nie obdarzył wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z surowców są one produkowane i czy cechują wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – z jakich materiałów są wykonywane?

Przedłużane rzęsy to szybka i niezawodna metoda na wspaniałe podkreślenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią trwałe i zapierające dech rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym przypadku wszystko co trzeba wykonać to przylepić pasek do skóry powieki górnej zaraz nad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania rzęs, jednak można je wykorzystać tylko na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne na rynku fasony rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak jedwab, sterylizowane ludzkie włosy czy też włosie z futra norek, ale także z wysokiej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Obecnie popularność zyskują również rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w szczypczyki, odżywkę oraz hipoalergiczny klej

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, aby nie przeciążać powieki i dawać maksymalny maksymalną wygodę, a przy tym łatwe do nałożenia i niezwykle wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na szykownych randkach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich aplikacji niezbędne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej, jak również pęseta. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, warto też nałożyć na powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]