słoje z kranikiem, słoik z kranikiem

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]