Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Znajdź blachy trapezowe dachowe.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie a przy tym odporne pokrycie

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie składów, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08