panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz większe uznanie, ponieważ idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Wytrzymała i bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, wytrzymałe i świetnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem odporności i użytej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie powleczone dodatkową warstwą, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. opady oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto obniżyć koszty związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08