czapraki, czapraki dla koni

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wyprodukowane z bawełny lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]