Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Potrzebujesz kolczyków? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak popularne, a także gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych rodzajach. Najbardziej na czasie są urocze sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, a równocześnie wytworne. Równie często kupowane są długie akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz sposób ich produkcji – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia, żeby ciągle prezentowały się jak nowe. Powinno się przecierać je regularnie suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne preparaty nabłyszczające, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje mocno naruszają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i rozmaite promocje. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.