Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Jeśli chcesz zamówić bransoletki z koralikami, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które pasują na wszystkie okazje. Możemy sami je zrobić w domu lub kupić w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki staną się oryginalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików możemy stworzyć niespotykaną biżuterię. Jest to łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Ponadto, w Sieci mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, gdy pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju ozdoby potrzebujemy: igły, nici lub żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób jest bardziej pracochłonny od wcześniej opisanej metody szydełkowej.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niezliczona ilość wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy wykorzystywania cyfrowych schematów, które znacznie ułatwiają tworzenie autorskiej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i takie, które zawierają przenikanie kolorystyczne.Jeśli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]