Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Zapraszamy do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomal wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup platynowej broszki, pierścionka bądź naszyjnika wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić pierścionek bądź obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Wskaże on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą dodatkowe usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce podziękowania, datę, gratulacje czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę albo broszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]