Jakie kufry do motocykla wybrać

Jeśli chcesz kupić kufry na motor, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie nierzadko musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]