Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Wszystko o producencie oświetlenia samochodowego w Krakowie odszukacie pod tym linkiem.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie być powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy niezawodnych świateł jest niezbędne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych producentów niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Krakowski producent oświetlenia do autobusów – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

Zasadniczo w asortymencie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, off-road czy specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to zaledwie ułamek oferty OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia dla automotive i mobility

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentny zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić pomysł zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację lampy. OE Industry świadczy również wsparcie posprzedażowe. Wskutek silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, budowania doświadczonej kadry ekspertów i skrupulatnych analiz oczekiwań swoich klientów, spółka OE Industry stała się liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]