Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Szukasz więcej wiadomości dotyczących automatycznej obsługi należności? Zajrzyj na https://flobo.io

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, więc bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]