Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wypraw w góry? Nie zwlekaj! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym bezpieczne i solidnie opracowane wyprawy kierowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Przygotowujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]