Poznaj polskiego dystrybutora i producenta blach dachowych

Producent pokryć dachowych - sprawdź kompletną ofertę.

Montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla struktury dachu

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru względów. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, ale też ułatwia przewóz oraz rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe ułożenie pochłania z reguły o wiele więcej czasu. Następną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie każdej, także niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych świetnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić pokrycia dachowe dobrej klasy?

By zamówić pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie rys. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, więc oprócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. okna dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych marek.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08