Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Szukasz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – głównie fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady specjalistów, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]