Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Lekcje rysunku - tu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, wrażliwości oraz zdolności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Gdańsk, Katowice, Łódź czy Kraków. Nie brak też kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]