Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Na https://bit.ly/3nG3NSr znajdziesz pełną ofertę kursu modelowania 3D.

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody na rzecz wykonywania swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Obsługi każdego oprogramowania można nauczyć się na własną rękę, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz bywa dość frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy niedawno poznali program Blender. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które trzeba poprawić i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by był on prowadzony w niewielkich grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Znajomość programu Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu miłośnicy 3D oraz artyści, którzy pragną znaleźć nowe drogi ekspresji czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]