Urlop w Białce Tatrzańskiej – sprawdź główne atrakcje

Potrzebujesz więcej wiadomości o apartamentach w Białce Tatrzańskiej? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Szereg osób rozgląda się zimą za ofertami wczasów w tropikach albo poszukuje miejsc w słynnych kurortach za granicą, żeby poszaleć na nartach, np. we Francji. Tymczasem polskie góry nieprzerwanie mają dużo do zaoferowania, m.in. relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich znanych lokalizacji jak Zakopane oraz Duszniki Zdrój, pozostaje jedną z głównych podhalańskich atrakcji.

Wakacje w Białce Tatrzańskiej – aquapark, narty i park linowy

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tu aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych tras jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych oraz początkujących amatorów narciarstwa, dlatego Białka jest wyśmienitym miejscem na urlop dla tych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodziców z dziećmi. Drugim atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest opcja skorzystania z kolejek krzesełkowych, które pomagają dotrzeć do wybranej trasy zjazdowej.

Ale Białka nie jest tylko miejscowością dla zwolenników nart – jest tu wiele innych całorocznych atrakcji, które wypada odwiedzić. Kultowym miejscem w Białce są słynne termy i aquapark, lubiany szczególnie przez dzieci. Najmłodszych wczasowiczom spodoba się także park linowy i ”odwrócony” domek. Osoby preferujące spędzanie dni aktywnie na pewno skusi możliwość jazdy na quadach, jak również przechadzek po okolicznych trasach turystycznych. Poza narciarzami, do Białki Tatrzańskiej chętnie zjeżdżają też rowerzyści, ponieważ w okolicy tej miejscowości funkcjonuje sporo przepięknych tras rowerowych. Poza tym, jak to zazwyczaj bywa na obszarach turystycznych, dystans od innych ciekawych miast jest niewielki, dlatego bez przeszkód można zaaranżować jednodniowe wypady z Białki, aby zobaczyć znane zameczki, kościoły oraz muzea znajdujące się w okolicy.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej zalecamy zamówić je odpowiednio wcześniej

Polskie góry są niesłychanie lubiane przez podróżników, z tej przyczyny warto zaplanować nocleg odpowiednio wcześniej. Wygodny apartament w Białce Tatrzańskiej można zamówić za pośrednictwem między innymi strony TatryTop.pl, która w swojej bazie zgromadziła dziesiątki najlepszych zakwaterowań w Tatrach. Odpowiednio do swoich pragnień oraz zdolności finansowych, przeglądający może zarezerwować tutaj nocleg w domku, pokoju czy też luksusowym apartamencie. System filtrowania rezultatów wyszukiwania pozwala w łatwy sposób znaleźć kwaterę z dostępem do placu zabaw czy jacuzzi, a także pokaże, w których miejscach akceptowani są turyści ze zwierzętami domowymi.

Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]