Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie aktualizację WordPress? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ze względu na to, iż bez problemów można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest szybki, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia złożonych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną niemiłych niespodzianek, dlatego ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego należy polecić opiekę nad stroną internetową ekspertowi?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezspornie zaktualizowanie jej do najświeższej wersji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednak firmy po zaprojektowaniu strony zapominają o regularnej instalacji kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerów bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Oprócz tego, mimo że WordPress jest niezwykle łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieprzewidzianymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Wobec tego istotne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, warto zlecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu specjaliście.

Do kogo kierowana jest oferta utrzymania WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych firm, którym zależy na skutecznym i ciągłym działaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie oferty zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, likwidowanie skutków zawirusowania i wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również wszelkiego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]