Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Uzyskaj pomoc architekta Kraków na joannaklusak.com.

Biuro projektów oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt wykonuje całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje przebieg prac, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już egzystujących mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię kreatywne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie i pensjonaty. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może też opracować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]