finger food catering, przekąski cateringowe

Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Przygotowanie nawet sporej imprezy nie jest trudne, o ile posiadamy pod dostatkiem czasu na zamawianie potrzebnych produktów oraz następnie samodzielne przygotowanie z nich smakowitych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, iż powinno się odpuścić zamiar uczczenia znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne porcje na “raz”

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale zamawiają ją regularnie również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia planujące eleganckie bankiety. Polega ona na dostarczenie na event potraw z gatunku finger food, czyli drobnych przekąsek, które da się zjeść bez zasiadania przy stole i bez użycia widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to dosłownie zakąska na “raz”. Finger food to najczęściej kanapki, tartoletki owocowe i warzywne czy też roladki. Ten model cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na eventach, podczas których organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych konwersacjach, przy czym nie ogranicza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – jeden stół dla wszystkich gości

Zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka atutów, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, w ten sposób pozbywamy się trudności z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości eventu. Przekąski oraz gorące i zimne napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w mniejszych aulach, w których ustawienie wystarczającej liczby stołów byłoby niełatwe. Taki catering automatycznie powoduje również, że impreza ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Należy zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a jednocześnie daje większą możliwość dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do kuchni, a to często bywało poważną przeszkodą przy urządzaniu spotkań firmowych.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]