Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, wesela bądź chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się nierzadko nawet i stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – pyszny obiad, który zachwyci gości

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości przekąsek oraz napojów podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoły były cudownie udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy były smakowite i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi regułami, zarówno w sferze zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient może więc samemu skomponować kartę dań z sugerowanych potraw. Trzeba jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i często na życzenie klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne zestawy dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]