Firma cateringowa zadba o właściwą oprawę każdego dużego przyjęcia

Zleć catering na dowóz.

Gdy planujesz ważne wydarzenie firmowe czy rodzinne, na które chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz soki w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują uroczystej oprawy także w kwestii dań. Zatem nie godzi się rozstawić na stołach uczestników po prostu ciasta i słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Typy usług cateringowych

Podmioty świadczące usługi cateringu zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, wesel albo komunii, catering firmowy i catering świąteczny, a więc dostarczanie dań wigilijnych. Oferty te są drobiazgowo dobrane do wymogów poszczególnych imprez, przez co najczęściej różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz rodzajem dań sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą jasno przedstawić swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego typu to jego praca, a wieloletnia praktyka w tym obszarze sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które usatysfakcjonują wszystkich naszych gości.

Zamówienie usługi cateringowej to spora oszczędność czasu

Przygotowanie potraw już dla małej ilości gości może stać się trudnym zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to również możliwość uraczenia zaproszonych wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Należy przy tym zaakcentować, iż ważną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też swój zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]