Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Wszystko o parkingu Balice znajdziesz w tym miejscu.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]