Konsulting w przetargach. Na czym to polega?

Na doradztwo-przetargi.pl dowiesz się, jak zamówić doradztwo w przetargach.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma profil kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]