Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer 3D? Świetnie trafiłeś! Wejdź na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wnętrza 3D to doskonała metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób sposobność obejrzenia danego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu czy siedziby przedsiębiorstwa, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a potem przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Wirtualny spacer 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji restauracji, hotelu albo pracowni, jak również po prostu pokazać dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w celu sprzedaży posiadłości, by przyszli klienci mogli wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których warto wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Google Maps lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to także idealna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy zamówić jego wykonanie u doświadczonego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]