Opieka nad grobem

Potrzebujesz sprawdzić, komu zlecić sprzątanie grobów Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]