Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie sali do wynajęcia w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne albo grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte wyniki, a także rozmaite konferencje, kursy oraz gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których uda się urządzać galę, należy poszukać usług najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne bankiety dla kontrahentów marki, podczas których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach zorganizować event w unikalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Masz lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

W toku planowania imprezy firmowej nie wolno przegapić tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt apetycznych dań dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym należytej obsługi. Należy zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]