Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Jeżeli interesuje Cię dobra oferta sali na przyjęcie, wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też chrzciny, komunie czy przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony imprezy, w których sporą część gości będą młodsze dzieci, m.in. ceremonie chrztu albo komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy podawane uczestnikom również powinny być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, ale rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzty oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez ustawienie oraz dekorację stołów, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]