Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Skieruj się w to miejsce, aby zlecić pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszukania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, działających tylko w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla niewielkich przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja gruzińska kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “sklep obuwniczy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od blisko 15 lat. Przez te lata na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz rozwinięcie treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]