aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]