Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Jeśli interesuje Cię pełna oferta przyjęcia weselnego, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując lokalu na wesele para młoda powinna uwzględnić parę dość istotnych czynników. Na początek musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza hotelowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, innymi słowy zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, przystrojenie stołów i ułożenie menu. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Sala ślubna dla narzeczonych z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć około 130 osób. Impreza może zostać zorganizowana też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]