Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Sprawdź, kto oferuje serwis okien.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie działają również warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]