Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

W tym miejscu sprawdzisz, jak zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć ich apetycznymi daniami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie siedzieć w kuchni czy udawać kelnera. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz niezbędne

Gdy mówi się o cateringu większość osób myśli przede wszystkim o eventach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy naprawdę ogromnej liczbie zaproszonych dopuszczał on możliwość zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a czasami również tych większych, jeśli nie było to powiązane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce znakomicie prezentujące się dania.

Menu dostosowane do wymagań zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta dostępna na każde rodzinne wydarzenie (ale nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu przygotują dania współgrające ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na komunię czy na chrzciny. Catering okolicznościowy to też obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Poszukując firmy oferującej taką usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i budżetu zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i przyozdobieniu stolików.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]