Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu do firm? Skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, sympozjum lub ważne negocjacje biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo na pewno pewnego dnia stanie przed problemem organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie napoje oraz przekąski

Warsztaty i konferencje biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-8 godzin, częstokroć także przez 3-4 kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć pełnego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd konieczne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia koszuli i rąk. Oferta cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zleć to firmie świadczącej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając samodzielnie zrobione bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc wagę wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]