Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Co powinno się wiedzieć o parking lotnisko Kraków?

Najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły niebywałą popularność, to wygoda, sposobność dotarcia nawet w bardzo odległe miasta świata i szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, więc w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź spadek ciśnienia w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]