Zabudowy samochodowe na zamówienie od polskiego producenta

Sektor transportu ciągle się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków eksportu i importu. Z tego powodu wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (na przykład z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są jedynie surowce wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie coraz to lepszych rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o przewozie wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o wygodę odbiorców, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do naczep spółki są zawsze dostępne, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co znacznie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.